ZNP - Oddział Cieszyn
Aktualności
Zachęcamy do śledzenia aktualnych działań ZNP, wydarzeń na stronach Okręgu Śląskiego i Zarządu Głównego ZNP
Okręg Śląski ZNP
Zarząd Główny ZNP
VII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grze Podwójnej w Badmintona - 09.03.2024 r.
ZAPRASZAMY wszystkich miłośników badmintona w sobotę 09.03!
Początek zawodów o godz. 10.00, rejestracja od godz. 09.15
Prosimy o przesłanie karty zgłoszenia na adres - cieszyn@znp.edu.pl
Ilość startujących ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Rozgrywki będą przeprowadzone systemem szwajcarskim.
Poniżej - Regulamin i Karta Zgłoszenia.
XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Pracowników Oświaty i Ich Rodzin w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 17.02.2024 r. - ZAPRASZAMY
Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskich Mistrzostwach Pracowników Oświaty i Ich Rodzin w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 17.02.2024 r.
Wisła - ośrodek narciarski SIGLANY.
Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Burmistrz Miasta Wisła.
Zapraszamy zawodników i kibiców.
Poniżej - Regulamin, Karta Zgłoszenia, Plakat.
Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego
„O Złotą Rotundę Cieszyńską”
W Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „O Złotą Rotundę Cieszyńską” wzięło udział 85 fotografów z terenu całego kraju.
Wyniki Konkursu -
Złota Rotunda Cieszyńska - Emilia Szaroleta, Poznań
Srebrna Rotunda Cieszyńska - Artur Jastrzębski, Tychy
Brązowa Rotunda Cieszyńska - Małgorzata Pawelczyk, Białystok
Nagroda Specjalna
Za fotografię z terenu Cieszyna i Ziemi Cieszyńskiej
- Agnieszka Mędrzak-Sikora, Pogórze
Nagroda Specjalna
dla twórcy będącego członkiem Związku Nauczycielstwa Polskiego
- Rafał Budny, Ostrowo
Wyróżnienie - Konrad Uznański, Kołobrzeg
Wyróżnienie - Tomasz Grabowski, Gdańsk
Wyróżnienie - Dominik Windorpski, Gdynia
Wyróżnienie - Radomił Gomółka, Kraków
Wyróżnienie - Wiesław Plata, Uście Gorlickie
Wyróżnienie - Beata Zaborowska, Wejsuny
Wyróżnienie - Jarosław Zadora, Rybnik
Wyróżnienie - Jakub Jaroszewicz, Białystok
Wyróżnienie - Agnieszka Wielińska, Witanowice
Wyniki XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego
„O Złotą Wieżę Piastowską” 2023 r.
Wyniki XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Złotą Wieżę Piastowską” -
Złota Wieża Piastowska - Ewelina Kuśka , Jastrzębie Zdrój
Srebrna Wieża Piastowska - Piotr Łaszczyca, Katowice
Brązowa Wieża Piastowska - Natasza Cebo-Olszewska, Katowice
Wyróżnienie - Katarzyna Justyna Zychla, Żary
Wyróżnienie - Piotr Szleper, Wrocław
Wyróżnienie - Stanisław Malinowski, Cieszyn
Wyróżnienie - Luiza Wilczyńska, Łódź
Nagroda Specjalna
za wiersz nawiązujący tematyką do Cieszyna i Ziemi Cieszyńskiej
- Agnieszka Mędrzak-Sikora, Pogórze
Nagroda Specjalna
dla twórcy będącego członkiem Związku Nauczycielstwa Polskiego
- Katarzyna Kadyjewska, Rzeszów
Wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego
„O Złotą Rotundę Cieszyńską”
W Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „O Złotą Rotundę Cieszyńską” wzięło udział 103 fotografów z terenu całego kraju (oraz z zagranicy).
Wyniki Konkursu -
Złota Rotunda Cieszyńska - Roman Aleksander Kraiński, Straszyn
Srebrna Rotunda Cieszyńska - Piotr Krassowski, Białystok
Brązowa Rotunda Cieszyńska - Mateusz Chwirot, Dobieżyn
Nagroda Specjalna
Za fotografię z terenu Cieszyna i Ziemi Cieszyńskiej
- Marek Domagała, Kluczbork
Nagroda Specjalna
dla twórcy będącego członkiem Związku Nauczycielstwa Polskiego
- Anna Niemiec, Kraków
VI Międzynarodowe Mistrzostwa w Grze Podwójnej w Badmintona - 11.02.2023 r. - WYNIKI
Wyniki VI Międzynarodowych Mistrzostw w Grze Podwójnej w Badmintona - 11.02.2023 r.
W sobotę, 11 lutego 45 uczestników oraz kibiców pojawiło się na zawodach w grze podwójnej w badmintona.
Zarząd Oddziału ZNP w Cieszynie składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie zawodów oraz bezpośrednio pomagali przy ich organizacji w sobotnie popołudnie.
Wyniki tegorocznych Mistrzostw:
Gra podwójna mężczyzn:
1. Mirosław Szweda, Mariusz Kubas
2. Bogusław Mrozek, Mateusz Mrozek
Gra podwójna mężczyzn ZNP:
1. Aleksander Pojda, Marcin Troszka
2. Andrzej Noga, Harald Kajzer
Gra podwójna MIX:
1. Halina Santariusova, Radim Fojtik
2. Lidia Joniec, Paweł Czapla
3. Nela Bejusova, Petr Tobolak
Gra podwójna MIX ZNP:
1. Magdalena Grabarczyk-Stasiło, Wojciech Stasiło
2. Teresa Buglova, Roman Horna
3. Edyta Gaszek, Dariusz Gaszek
W grze podwójnej kobiet pierwsze miejsce zajęły - Natalia Pogoda, Edyta Kawulok
XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pracowników Oświaty i Ich Rodzin w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 04.02.2023 r. - WYNIKI
Wyniki XVIII Ogólnopolskich Mistrzostw Pracowników Oświaty i Ich Rodzin w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 04.02.2023 r.
Wisła - ośrodek narciarski SIGLANY.
W sobotę, 2 lutego około 90 uczestników oraz kibiców zjawiło się na starcie zawodów. Narciarze i snowboardzisci rywalizowali w kilku kategoriach na wiślańskim stoku ośrodka narciarskiego Siglany. Rywalizowali o tytuł Mistrza Polski Pracowników Oświaty w sportach zimowych.
Zarząd Oddziału ZNP w Cieszynie składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie zawodów oraz bezpośrednio pomagali przy ich organizacji w sobotnie popołudnie.
Wyniki tegorocznych Mistrzostw:
Grupa I:
1. Jadwiga Gołda 2. Jadwiga Wanat 3. Mariola Szymańska-Kukuczka
Grupa II:
1. Bożena Kubica 2. Renata Ignaczak-Mieszkalska 3. Beata Cieślik
Grupa III i IV:
1. Joanna Kukuczka 2. Sylwia Myśliwiec 3. Izabela Kowalska-Cichos
Grupa V:
1. Mieczysław Szeliga 2. Michał Korzistka 3. Grzegorz Wanat
Grupa VI:
1. Józef Peter 2. Bronisław Kukuczka 3. Tomasz Ligocki
Grupa VII:
1. Grzegorz Bartosz 2. Wojciech Frąckowiak 3.Marcin Stala
Grupa VIII:
1. Wojciech Widawski 2. Dominik Myśliwiec 3. Szymon Orłoś
Grupa - Snowboard:
1. Magdalena Kasprzak 2. Mateusz Szrajer 3. Honorata Bąchór
Grupa Rodzinna:
1. Rodzina - Kukuczka
2. Rodzina - Myśliwiec
3. Rodzina - Ligocka-Andrzejewska
Najstarszy zawodnik - Jerzy Cienciała (93 l.)
Najmłodszy zawodnik - Artur Pióro (4 l.)
VI Międzynarodowe Mistrzostwa w Grze Podwójnej w Badmintona - 11.02.2023 r.
ZAPRASZAMY wszystkich miłośników badmintona w sobotę 11.02!
Początek zawodów o godz. 10.00, rejestracja od godz. 09.15
Prosimy o przesłanie karty zgłoszenia na adres - cieszyn@znp.edu.pl
Ilość startujących ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Rozgrywki będą przeprowadzone systemem szwajcarskim.
Poniżej - Regulamin i Karta Zgłoszenia.
XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pracowników Oświaty i Ich Rodzin w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 04.02.2023 r. - ZAPRASZAMY
Zapraszamy do udziału w XVIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Pracowników Oświaty i Ich Rodzin w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 04.02.2023 r.
Wisła - ośrodek narciarski SIGLANY.
Poniżej - Regulamin, Karta Zgłoszenia, Plakat.
Wyniki XXII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego
„O Złotą Wieżę Piastowską” 2022 r.
Wyniki XXII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Złotą Wieżę Piastowską” -
Złota Wieża Piastowska - Marta Jurkowska, Olkusz
Srebrna Wieża Piastowska - Olga Piotrowska, Chrzanów
Brązowa Wieża Piastowska - Donata Witkowska-Kowal, Starachowice
Wyróżnienie - Katarzyna Justyna Zychla, Żary
Wyróżnienie - Aleksandra Dańczyszyn, Warszawa
Wyróżnienie - Maciej Anczyk, Kraków
Wyróżnienie - Piotr Wąsowicz, Warszawa
Nagroda Specjalna
za wiersz nawiązujący tematyką do Cieszyna i Ziemi Cieszyńskiej
- Alicja Santarius, Cieszyn
Nagroda Specjalna
dla twórcy będącego członkiem Związku Nauczycielstwa Polskiego
- Małgorzata Pieńkowska, Malinówka Wielka